Kevadkontsert

Keeni Põhikooli kevadkontsert toimub neljapäeval, 9. mail kell 18.00 Sangaste Kultuurimajas.

Lastevanemate koosolek

Seoses muudatustega Keeni Põhikooli koosseisus, kutsun kokku lastevanemate koosoleku. Eesmärgiks selgitada otsuste tausta, kaasnevaid ning mõjutanud tegureid. Koosolek toimub teisipäeval, 14. mail kell 18.00 Keeni Põhikooli aulas. Direktor Tanel Meiel.

Sisseastumiskatsed Otepää Muusikakooli

Otepää Muusikakooli Keeni õppekoht ootab uuel õppeaastal õpilasi klaveri ja kitarri erialale. Sisseastumiskatsed toimuvad 4. juunil kell 12-14 Keenis ja 6. juunil kell 12-17 Otepääl. Sisseastumiskatsetele tulles valmista ette üks vabalt valitud laul. Info ja registreerimine telefonil 5303 3037 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

| Kooli info ja teated | Lasteaia info ja teated | Vabad ametikohad |